3 1/8 'X230' 'Spausdinimo terminio popieriaus pakartotinis spausdinimas "Pos Machine"

3 1/8 'x230' 'pakartotinis spausdinimas šiluminio popieriaus rulonams, naudojamiems pos mašinai. Kokie privalumai? 1. Mes manufaktūra, tai reiškia, kad mes turime galimybę atlikti pristatymo grafiką. 2.Mes turime pažangias ir modernias gamybos linijas ir pagalbines priemones. 3. Kiekvienam ...

Informacija apie

3 1/8 'x230' 'pakartotinis šiluminio popieriaus ritininis popierius, skirtas POS mašinoms


大型现金纸的规格.png

blob.png

blob.png


Kokie privalumai?

1. Mes manufaktūra, tai reiškia, kad mes turime galimybę atlikti pristatymo grafiką.

2.Mes turime pažangias ir modernias gamybos linijas ir pagalbines priemones.

3. Prieš laivą, kiekvieno užsakymo metu stumdomas patikrinimas bus nukreiptas į KK padalinį, o durų metu bus išvengta lovų kokybės.

4. Mes turime eksporto gabenimo skyrių ir ekspeditorių, tai reiškia, kad galime pažadėti greitesniam pristatymui ir padarė prekes gerai apsaugotomis.

5. Sertifikatai, SGS bandymų ataskaitos ir dar daugiau bei ISO9001, gerai užtikrina gerą gaminių gamybos procesą ir aukštos kokybės produktus.

6.Fast atsakymas, mūsų komanda atsakys į jūsų užklausas per 8 darbo valandas.

7. kiekvieno proceso nuotraukos, kad klientas būtų saugus.


  • Užsakymo vadovas

Bendroji užsakymo informacija:

Mes turime patirties aptarnaujant JAV rinką, Europos rinką ir Afrikos rinką. Atkreipkite dėmesį, kad mūsų gamybos trukmė priklauso nuo konkrečių daiktų ir prekių kiekio. Mūsų sėkmė buvo pagrįsta mūsų supratimu apie reklamos ir prekybos terminų poreikius ir pobūdį. Todėl visada užtikriname, kad kiekvienas užsakymas būtų pristatytas laiku.
Jei norite gauti daugiau informacijos apie užsakymo pateikimą, žr. Žemiau.


1. Užklausa-profesionalus citatas.

2. Patvirtinkite kainą, atlikimo laiką, meno kūrinius, mokėjimo terminą ir tt

3. Laisvės pardavimai išsiunčia "Proforma" sąskaitą su laisvės ženklu.

4. Klientas atlieka mokėjimą už indėlį ir atsiųs mums Banko kvitą.

5. Pirminis gamybos etapas - informuokite klientus, kad gavome mokestį, atliksime pavyzdžių pagal jūsų pageidavimą, išsiųsime jums nuotraukas ar pavyzdžius, kad gautumėte patvirtinimą. Patvirtinus mes informuosime, kad surengsime gamybą ir informuosime numatytą laiką.

6. Vidutinė gamyba - siųsti nuotraukas, kad būtų parodyta gamybos linija, kurioje galite pamatyti savo produktus. Dar kartą patvirtinkite numatytą pristatymo laiką.

7. Baigiamoji gamyba - masinio gamybos produktų nuotraukos ir pavyzdžiai siunčiami jums patvirtinti. Taip pat galite susitarti dėl trečiosios šalies inspekcijos.

8. Klientai moka už balansą ir Laisvė Tiekia prekes. Taip pat gali priimti mokėjimo terminą - balansą už B / L kopiją arba L / C mokėjimo terminą. Informuokite stebėjimo numerį ir patikrinkite klientų būklę.

9. Užsakymas gali būti "baigti", kai gausite prekes ir patenkinsite juos.

10. Atsiliepimai apie laisvę apie kokybę, aptarnavimą, rinkos pastabas ir pasiūlymus. Ir mes galime padaryti geriau.

(Susisiekite su manimi perskaičius užsakymo vadovą)支付银行.png

Jei turite kokių nors klausimų, pls nedvejodami kreipkitės į mane, nemokami pavyzdžiai bus išsiųsti jūsų vertinimui! Aš laukiu jūsų malonumo ir greito atsakymo!

skype / WhatsAPP: + 86 15914143940

annie@szlxf.net


Tyrimo