3

3 "x 150'' 1ply kompensuoti popierinių rankšluosčių ritinys

3-x150-1ply-OFFSET-Paper-Roll

Informacija apie

ShenZhen Didžioji Foison Technology Co, Ltd  įsteigta 2008 m. liepos 24 d. mūsų įmonė daugiausia gamina termografinį popierių, kompensuoti popierius, savaiminio kopijavimo popieriaus, klijuojamas etiketes. Taip pat gali būti skirstomos į kompiuterio spausdinimo popieriaus, fakso popierius, kopijavimo popierius, terminis registrą popieriaus, ATM popieriaus, pristatymo užsakymų, konfidenciali vokai, kvitai, vadovai, reklaminė spalva puslapių, medicinos popierius ir t.t.! Mes siekiame sukurti Kinijos aukštos kokybės verslo knygą!


Kompensuoti popierinių rankšluosčių ritinys (Bond popieriaus rulonas): 3 "x 150'' 1ply kompensuoti popierinių rankšluosčių ritinys


1101.jpg3.jpg

DUK

 

1. Kodėl verta rinktis mus?

 

1. gamyba ir gali teikti konkurencingas.

2. kokybės garantija.

3. nemokamų pavyzdžių siūlome

4. OEM ir pritaikyti galima.

 

2. kaip pateikti užsakymą?

 

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis MSN messenger, "Skype" ar kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.

 

3. Kada gauti kaina?

 

Paprastai mes citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą.

 

4. kaip gauti mėginys siekiant patikrinti jūsų kokybės?

 

Po kainų patvirtinimo, jums reikia už mėginius, kad patikrintų mūsų kokybės. Free tuščiasis mėginys siekiant patikrinti projekto ir popieriaus kokybė, kaip ilgai, kaip jūs sau greitojo krovinių gabenimo.

 

5. kiek laiko galiu tikėtis gauti mėginio?

 

Mėginio nemoka ir atsiųsti mums patvirtino failus, pavyzdžiai bus pristatyti per 3-7 dienas. Pavyzdžiai bus išsiųstas jums Express ir atvykti į 3-5 dienas.

 

6. Kokia yra jūsų pristatymo sąlygos?

 

Mes priimame FOB, CFR, CIF ir tt. Galite pasirinkti vieną, kuri yra patogu ir ekonomiška jums.Tyrimo